Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 13 000,- - 14 000,- MAX

Zdravím,

Kamarádka by si už ráda pořídila nový mobilní telefon (v cenové kategorii jak je uvedeno již v názvu)

Její požadavky jsou: Velký displej (ráda by skypovala a různé práce na internetu)
Kvalita kamery a foťáku
Plynulý chod
Velká kapacita vnitřního úložiště (chce hodně appek)

Její nástřel by bylo asi něco jako: Lenovo Vibe Shot nebo Samsung Galaxy Note 4

Takže kdo by věděl poradit tak budu vděčný za každou odpověď.

Předem děkuji.

Note 4 může být zajímavou volbou v případě, že by dokázala využít funkce toho telefonu a hlavně Stylus.

Osobně mohu ještě doporučit Huawei Mate 7. Ten telefon mě opravdu mile překvapil (i když jsem ho měl jen pár dní). Ale ten telefon je opravdu povedený. Nádherný displej, foťák také velmi dobrý a na baterku vydrží dlouho (4 100 mAh, což je opravdu hodně). Je také díky "pouze" FullHD rozlišení. Velikostně taky slušně poslouží.

V tom obchodu jsem nenašel tak známe aplikace jako Snapchat, Bakaláři, Aladin, Dubsmash, IDOS. Zdá se, že jich chybí celkem dost. Nevím o čem se chceš se mnou hádat, ten obchod se prostě nevyrovná a už jen proto že tam chybí tolik používaná aplikace Snapchat tak bych Nokii nikdy nebral, to rovněž platí s aplikací Bakaláři.

Jasně všichni uživatelé Androjdích founu jsou školou poviné že. A ta druhá je jako na co?
A aplikaci počasí tam je taky. A ten zbytek mě nezajímá.

Ad doprava, na to máme aplikaci Here tranzit. Takže co ti vlasně chybí?? Nic že.

Snapchat tohle umí Lumia camera, ale tohle mě totálně nezajímá.

Ty jsi trochu mimo ne ? Říkáš že to jde mimo tebe ale co ty další tisíce přes který to mimo nejde ? Mimochodem, ten Snapchat nemůžeš nahradit nějakou Lumia Camera. Je to propojenost s Android a iOS uživateli, tím to nenahradíš. Nevím co se tu s námi hádáš, nevím proč nejsi schopen přiznat to že Nokie se nevyrovnají. Vem si, dotyčné kamarádka je asi teenager a chce hodně aplikací = FB, messenger, instagram, snapchat, to vše jsou aplikace které jsou teď "in". My se nebavíme co potřebuješ ty. Jestli ti stačí aplikace na pohlídání kdy máš jít na záchod dobře ale jinak ne.

V téhle ceně můžu doporučit model Lenovo S1, který nabídne skvělý vzhled (což si myslím, že je pro holku velice důležité), výkonný procesor, 3GB RAM, FullHD displej, 13Mpx fotoaparát s BSI senzorem, 32GB vnitřní úložiště a podporu LTE. Vojta, Lenovo Ambasador