Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde je problém? - když zapínám PC, tak monitor nenabíhá

Ahoj,

prosím o radu, v čem může být problém....

Klasický, starý, stolní PC - když ho zapínám, tak monitor nenabíhá a vždycky tam jen blikne No Signal. Zapojený je přes VGA kabel, se kterým, když zahýbu a mám štěstí, tak monitor naběhne, i když trochu hučí. Půjčili jsme si nový monitor, ale ten když jsme zapojili, tak se na něm objevila tabulka: Cable Disconnect, Input1: DVI-D - přes kabel VGA. Přes kabel DVI je tam: No Input Signal, Input1: DVI-D, Go to Power Save. Ti co nám půjčili monitor, řekli, že by problém tedy mohl být v grafické kartě, tak nám půjčili jejich. Když jsme ji zapojili a PC zapli, tak PC začal pískat a opět ta druhá hláška.
Co tedy máme rozbitý?

Díky, Katka
Změna předmětu, původně: Kde je problém :-( ? (Prasak)

bios je jen nastavovací mikrosystém základní desky, vyvolává se klávesovou zkratkou hned po zapnutí (del, f2, f10, ...)
před 10 lety se místo zdrojů osazovaly shity. ani kdyby dnes neměl vyteklé elyty, nebude stačit na dnešní grafiky.
když odděláš kryt kisně a přečteš si na štítku zdroje max.odběr +12V větve, rozjasnilo by se.
na 95% je ten krám na vyhození.