Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový telefon

Zdravím, včera se mi rozbil telefon a řekl sem si, že už bych stejně chtěl koupit novej. Ale v telefonech se teda moc nevyznám, tak sem se obrátil sem, jestli byste mi mohli nějakej doporučit. Kritéria: FullHD displej, větší výdrž baterky (aspon nad 1 den při běžném užívání, cena do 10.000,-

V tom pripade bych se byt tebou neohlizel na baterku, tu vycucnes pres den tak jako tak a podival se na tyto:

Samsung Galaxy S4 i9506
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5 Neo
LG G3
LG G Flex 2
Asus Zenfone 2 ML551

Posledni tri maji ovladani hlasitosti na zadech stroje, upozonuju na to, protoze pro me je to zasadni problem, vetsine lidi to nevadi.