Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojeni 2pin Reset SW do desky Asus Maximus Ranger VIII

Zdravím. Mám výše zmíněnou desku a potřebuji poradit, jak zapojit Reset SW, protože z case mi vede pouze 2 pin Reset SW a na desce mam 3 piny (ground, reset, +3v). Do kterych dvou tedy zapojit? Podle me by davalo smysl zapojeni barevny do reset a cerny do GND, ale jisty si tedy uplne nejsem a nerad bych to podelal. K cemu jsou tam vlastne vubec 3 piny? Jinak do manualu jsem se samozrejme dival a je tam pouze napsano o tom 3pinu, ale nic o tom, jak tam zapojit 2pin.

Jo a jeste je tam navic 2x PWR LED (PLED + a -). Z jedne a z druhe strany. To prvni jsou dva piny hned vedle sebe a na druhe strane taky 2 piny, ale mezi nima mezera. To je taky zajimave. Ktere mam teda pouzit? Zeby to tam bylo 2x snad jeste pro nejakou dalsi "pridavnou" ledku?