Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potreboval bych pomoci s koupí Notebook do 14000,-

chtěl bych 15palců displej se slušným rozlišeným
slušný procesor
vim že 14000 kč není zas tolik, notebook je spíš na práci ne na hraní (funkce jednoduché práce, koukám na filmy serialy a fungování s internetem) + CD/DVD mechaniku
děkuju chtěl bych dát na Váš názor někdy se v tomto neorientuju
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ono za tech malo penez to mas docela slozity.

Prvni problem je, ze do notasu i drazsich se dava bezne 5400ot. disk, takze idealni je ho vydelat ven a koupit si tam sam normalni 7200ot. disk, razem se notebook zrychli o sto procent.

Potom displej, u levnych je bezne 1366x768, coz je dobre pro hry, cim mensi rozliseni, tim tim mensi potreba vykonu na vykreslovani, na druhou stranu je to spatne pro praci - kancelar, internet, tam je dobre , kdyz to ma 1600x900 a vic.

Dalsi vec je, ze budes potrebovat OS Windows, kdyz chces i hry, takze vybirat notebook s predinstalovanymi Windows, obvykle to vyjde levneji nez si je dokupovat zvlast.

Znacky bych se orientoval na Lenovo, MSI, Asus.

Procesor bud neco od AMD nebo od Intelu core i3 a vys.