Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi XI626

Jsem připojen přes wifi kabelem přímo do wifiny XI626,ale stává se mi,že se mi internet odpojuje sám od sebe.Ikona dole sice hlásí,že jsem stále připojen,ale net ani icq apod. nejdou.Pokud dám opravit připojení,tak se mi net opět připojí k síti a takhle se to občas opakuje.Nemá s tím někdo zkušenosti,nebo nevíte,v čem by mohla být chyba?Díky,kdyžtak napište na 296511237

A dá se to nějak zjistit,jestli je někdo připojenej se stejnou IP? Takže to mám chápat tak,že jakmile on se připojí,tak mně se to odpojí,ale jaktože potom když to hned opravím,tak to jde?Přeci se ten dotyčnej nepřipojí třeba jenom na 20 vteřin ne?Dík...