Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet-ASUS ZenPad S 8

Dobrý den, chtěla bych si koupit tablet ASUS ZenPad S 8, ale jaksi tomu moc nerozumím. Takže moje otázka je: Když si tento tablet koupím musím k němu dokupovat nějaké karty nebo tak? Nebo si prostě jen koupím tablet a nic do něj nebudu muset kupovat? Prosím odpovězte:c

Tablet se jeví jako výkonný,pokud vezmeš verzi 32GB a dokoupíš paměťovku,tak už není třeba nic jiného. Ovšem já bych koupil tablet s Windows. Android je tak nějak dětský. Prosím "odborníky" na Android,ať pomlčí.