Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netbook chrčí

Ahoj, dobrý den. Mám problém s netbookem Asus eee 1000H, který vydává takové prapodivné chrčící zvuky, není to sice nijak hlasité, ale je mi záhadou odkud se takový zvuk bere, jelikož v něm není ani disk, a větrák se netočí. Co by to mohlo být ?

Díky za postřehy

No to mě napadlo jako první. Repráky jsou normálně funkční a hrajou čistě. Když dám mute, nemá to vliv. Pořád slyším takové to chroustání/chrčení. Ale jak říkám, není to rušivé, jen bych rád předešel nějakým budoucím problémům. Je to pro mě záhada.