Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE7 a klávesa ALT

Již dlouhá léta používám pro zavináč klávesovou zkratku Ctrl+Alt+V (a nerad bych se s ní loučil :-). Nyní však mám problém s Internet Explorerem 7: Když totiž tuto klávesovou zkratku stisknu, tak se sice zavináč vepíše, ale zároveň program vyvolá své menu. (Abych se ho zbavil musím stisknou libovolnou klávesu, která s menu není spjata, ale to je dost nepohodlné.) Lze zabránit tomu (a jak), aby IE7 při stisku klávesy ALT nezobrazovala své munu?

Nedokážu dát odpověď přímo na otázku, ale zdá se mi nejjednodušší psát znaky jako zavináč pomocí tzv. ASCII kódů, které fungují naprosto spolehlivě v jakémkoliv prostředí od nejmodernějších po starý dobrý DOS. Pro zavináč tedy používám Alt 64 a vím, že se mi tak zobrazí vždy a všude - i v tom IE7.

k notebuku používám zásadně externí klávesnici a myš, jinak bych se na něj nebyl schopen naším povinně složitým heslem ani přihlásit. hohužel u toho krámu máme na klávesnici kdejaké mezinárodní pokroucené svinstva, jenom ne angličtinu (to sem si dodnes nevšim), asi se mi ě nepodaří zapamatovat.
anebo využít dobrodiní utility charmap.

ad níže:
tak shift+ctrl+alt+d tu nefunguje, pro otvírání zboku ukrytých dvířek mechaniky u ntb používám myš: CD Ejector for Windows 95 from GagdetWare, z r.1996.

problem nie je v IE7, ale v tvojej pouzivanej technike pri trojhmate. problem je ze alt klavesu po stlaceni trojmatu pustis skor ako ctrl. takze bud ich pust sucasne, alebo najprv ctrl a potom alt. pretoze plati pravidlo: stareho psa novym kuskom nenaucis, odporucam sa naucit pouzivat atl+64 a mas pokoj. ;-)