Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN XP LIVE

Ahoj všem..Prosim o radu,kde bych mohl sehnat win xp live,který bych si dal na flešku a spouštěl ho na notasu..
Plus program funkčni na win7,který ho na tu flešku dostane..Litám už dlouho po netu,ale zatim se mi nepodařilo nic najit...
Diky za odpovědi

diky za odpověd..Mám starši tiskarnu na kterou win 7 nenajdou ovladače a ani na netu jsem je nenašel.Xp ji rozchodi v pohodě..Stejně tak adapter cable rozchodi xp a win 7 nenajdou disky..Takže opravdu to potřebuji jen občas a nechci přeinstalovavat k vuli tomu notas a cpat do něj dva systemy..Navic vice systemu dělalo neplechu.
Virtualboxem jsem to už zkoušel řešit,ale blblo to..