Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na programovani a občas hry

Ahoj,

chtěl bych pořídít novou sestavu. Především na programování - ne grafiky, ale weby a pro mobily - aktuálně už muj pc těžko rozdýchává emulátor pro android. :) A občas nějakou hru - asi idealně, abych nebyl omezen v tom, že si něco nemůžu zahrát, i když ne uplně v nejlepší kvalite.

Co říkáte na https://www.mironet.cz/configuration.php?cfc=16519 3 ?

předem děkuji

Takto se PC neskládá.
1. pokud i herní tak musí odpovídat výkon = hrám je jedno zda občas nebo deset hodin denně a toto je podmíněno i použitým monitorem/rozlišení
2. ujasnit zda i taktovací = použití procesorů s K/otevřený násobič a k tomu odpovídající desku + chladič
3. stabilitu/životnost nejvíce určuje/ovlivňuje výběr slušného základu = deska, zdroj a chlazení.

Díky za reakci. Nevyznám se v tom příliš (jinak bych se tu neptal :) ), takže asi takové odpovědi:

1. monitor mám flatron l222ws, nebráním se koupi nového ;)
2, asi ne
3, souhlas

Jaké PC tedy doporučujes? :) případně i monitor.

Děkuji za případnou odpověd