Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Resetovat DRM

Ahoj, prosím vás mám mobil Prestigio 5455 a provádím obnovení továrního nastavení, protože mi tam začaly vylítávat nějaký hovadiny..Asi jsem něco blbě někde stáhnul..Ale o to nejde..Jde o to, že mi mobil nabízí RESETOVAT DRM, hledal jsem to už na netu a našel jsem, že je to něco s čtečkami e-knih..Nějaké licence nebo co..No a já se ptám, vyresetovat, nebo nechat bejt? Díky moc..

Takže pro klid duše nedělat? Nemůže to udělat nějakou neplechu např. že tam zůstanou určitý soubory..Jak to napsat..Předtím mi prostě z ničeho nic vylítávaly na mobilu různý odkazy na stažení určitejch programů..Dělalo to z ničeho nic..Lítaly tam widgety a tak..Jestli to třeba nezpůsobí to, že když to nechám, že se to bude opakovat nebo tak..