Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Flešla "vypíná" myš.

Dobrý den. Mám zajímavý problém, když připojím jednu ze tří flešek, do HUBu ve kterém mám připojeny senzory bezdrátové klávesnice a myši, myš přestane reagovat. V čem může být problém? Děkuji za odpověď.

Všem děkuji za rady, ale nikam to nevede. Fleška funguje ve všech USB normálně, i v HUB, jen v tom HUB zablokuje bezdrátovou myš, když místo bezdrátové připojím drátovou, funguje tato myš normálně. Když dám flešku do jiného USB, funguje i ta bezdrátová. Hub utáhne i 3 flešky bez problémů, takže napájením to není. Už nevím jak jednodušeji to vysvětlit. Kapišto? :-):-):-) Jestli nechcete, nemusíme to řešit, opravdu jsem chtěl jen vědět čím to může být. Podle mě má ta fleška nějakou podivnou vadu.