Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení notebooku

Dobrý den,
rozhodl jsem se, že si koupím nový notebook, ale nechci do něj dávat mnoho peněz, jelikož doma mám velmi výkonný PC.
Chtěl bych notebook do 10 000kč. Proto bych se vás chtěl zeptat, co byste mi doporučili?
Na co si dávat pozor, jakou značku, procesor atp.

Notebook by byl hlavně na internet, práce v programech Microsoft atp. (prostě nic náročného)

Nemůžu se rozhodnout, co by bylo nejlepší. Někde jsem zase četl, že procesory (celeron, Pentium) s písmenem N jsou pěkně nahov**. A tak bych rád dostal radu od někoho, kdo se v tom vyzná.

Také bych rád notebook, který bude mít nízké teploty a nebude celý teplý, že nepůjde ani udržet v ruce.

Budu rád za každé rady a poznámky čemu se vyhnout a za případné doporučení nějakých notebooků.
Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

ono se to bude přehřívat, každý notebook se bude přehřívat, protože tam není velký odvod tepla, jen jeden ventilátor, může si pomoci chladící deskou, což využívám já a za poslední 2 roky když ho mám na desce tak je chladnej a hodně. Mám tuhle : https://www.tsbohemia.cz/cooler-master-notepal-u3- plus-pro-ntb-15-19-black_d185057.html?gclid=CjwKEA iAmqayBRDLgsfGiMmkxT0SJADHFUhPLEq0ZI5Lhbygt1PLizeg TRa4Y39Gfb-2-sYtlKYi0RoCkPHw_wcB jinak notebook v této relaci moc dobrý nenajdeš, u toho je jedno příslový, čím víc dáš , tím lepší bude. Procesor doporučuji Pentium nebo Ix řady, ale v této relaci najdeš tak max i3, jak už jsem poslal odkaz víše.