Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný chod PC

Ahojte,
prosím vás, nějakým záhadným způsobem, mi pomalu odchází PC. Zapnu PC, 10 minut něco hraju, například metin2 (hra), pak si chci k tomu pustit na youtube hudbu, nebo facebook, a jakmile kliknu na internet (chrome, explorer, všechny prohlížeče) tak mi nechce načíst žádná stránka, počítač se uplně zpomalí, nefunguje skoro nic, kalkulačka, menu je zasekané, pomůže jedině reset ale pak se stane to stejné, zdá se mi že se to děje častěji. Nevíte co s tím? Děkuju moc..

Před týdnem mi vše jelo skvěle, teď zapnu PC, hraju 5 minut, zapnu internet, a jen se točí a pak se zpomalí celý PC, nefunguje nic tak to musím restartovat. Když jsem jen na internetu funguje to, když hraju jen hru tak to taky docela funguje ale když to skloubím, začne se to sekat, neodpovídat atp..

Opět bych rád otevřel toto téma, vyčistil jsem vše co se vyčistit dalo, dle instrukcí, vše se zdálo být OK celý den ale teď večer se opět začal sekat, hrál jsem, vše bylo vyplé, chtěl jsem si pustit facebook, a konec vše se seklo nenačetla stránka.. :( Tak jsem to restartoval a po restartu se objevilo toto.
Nevíte?:) Děkuju
5A6E