Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefukční usb porty

dobrý den poradte mi prosím u stolní pc mi nejdou usb porty ze zadu pc když připojím zařízení tak proud do něo běží jako třeba podsvícená klávesnice svítí ale nereaguje na psaní to je tak u veškerých zařízení které připojím do kteréhokoliv usb portu zezadu stolního pc zařízení svítí ale nereaguje usb porty vpředu fungují normálně nevíte čím to múže být?

ale nevým proč mi to udělalo mám tem ve zprávci zařízení uvedeno v usb portech
intel r6 series c200 chipset family usb enhanced host controller 1c29
intel r6 series c200 chipset family usb enhanced host controller 1c26
a u jedné z těchto položek byl žlutý vykřičník tak jsem dal aktualizovat ovladače a už to jde ale nevým proč to tedy najednou z ničehoš nic přestalo jít