Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starší hra na Windows 10 a grafické problémy

Dobrý den, nedávno jsem aktualizoval na Windows 10, pokusil jsem se nainstalovat hru Desperados. Hra běží, jenže se hrozně seká.
Já - notebook HP ProBook 4540s
dvě grafické karty - Intel HD 3000 a AMD HD 7650M 2GB
Na Windows 7 hra šlapala normálně.
Stáhnul jsem ze stránek HP ovladače grafických karet pro Windows 10, ale nic se nezměnilo.

Počítám, že to bude nějaká prkotina, ale už si nedokážu poradit. Nevěděli byste někdo co s problémem?

Vrat to na Win7, je na to kdesi v menu moznot, a potom radsej neexperimentuj s W10.
Tie ovladace boli presne pre ten model notebooku? Skus aj ovladace pre chipset, a podobne. Uisti sa nejak ze sa pre tu hru zapina ta AMD grafika, neviem zhlavy jak, niekde to bude v ovladacoch alebo kde.