Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Správce zařízení windows98 - jak zobrazit všechny zařízení?

Ve w2k a výše funguje pro zobrazení všech (tj. i skrytých zařízení)

set DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES=1
set DEVMGR_SHOW_DETAILS=1
start devmgmt.msc

Existuje něco podobného i pro w98se?

Důvod - mám na přeinstalování stařičký nb Acer TravelMate 506T a nejde tam korektně nainstalovat audio z ovladačů stažených z acer.com (jinou verzi bohužel nemám a strejda google mi taky neporadil, kde je najít). Instalace audia začne a po chvilce skončí bez jakékoliv chybové hlášky. Když chci chci audio nainstalovat přes inf, tak instalace končí oznámením, že byla předčasně ukončena a je třeba ručně aktualizovat ovladače.

Bohužel sekce audio je ve správci zařízení vidět pouze v nouzáku a tam zase nejde ovladač aktualizovat.

no nemas inface pro win 9x.
pokud se chces mrknout co se deje stahni process explorer ci regmon,diskmon od sysinternals.
jelikoz je videt ze se v tom rad vrtas otevri infa udelej ruco instalaci - soubory na mista kde je psano(registraci zkus na dll ci ax) registry to same (mas to tam napsany) a restartni - maximalne ten ovladac ze spravce odstranis (edit pokus se upravit cesty v registru na win9x - jsou tam rozdily)

edit: dobre voditko zde http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=61722&sid=eeae c579cbf7d3a1c52738f91eec70f8 i kdyz to neni na zvukovku

edit2 tady jeee http://www.zive.cz/h/Uzivatel/F.asp?ARI=11308&CAI=2 107&HID=21 nemohl jsem si vzpomenout ;-) vypis hw zarizeni plus zarizeni :)edit3 :-D nespoustet primo!! vytvorit zastupce s parametrem /ui