Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký monitor ?

Ahoj lidi. Potřeboval bych abyste mi pomohli s výběrem monitoru. Momentálně mám Samsung SyncMaster SA350 a k němu připojený jakýsi starý LG (8 let staré LCD) a bohužel přestal fungovat. A jelikož potřebuji pracovat s dvěma monitory tak vybírám nový. Moje požadavky - cena 3-4 tisíce (prosím nedávejte ceny monitoru nad 4 tisíce, opravdu jen do...) Co největší co se dá za tu cenu koupit.., prostě 24 palců a aby se hodil pro hraní her, jedinou FPS hru kterou hraji je CS:GO. Děkuji.

Jo může bejt....I když za mě je nejlepší volba ten Philips má repro (i když jasný že jsou stejně nic moc ale + to je)a má navíc DVI-D ,by mě zajímalo proč ty kreténi všude krom HDMI cpou VGA když to propojení nikdo nepoužívá dobrá debilita.LG ,AOC maj jenom VGA a HDMI a to LG navíc jenom dva roky záruku.