Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SGS 5 nejde aktualizovat

Ahoj,

stala se mi nemilá věc, která mě donutila vrátit zařízení do továrního nastavení. Když se nyní pokusím o aktualizaci systému, skončím s chybou. Chyba vyskočí vždy po pár vteřinách spuštění aktualizace (cca. 25%). Po nastartování systému (Lolipop 5.0) se jen zobrazí zpráva, která jen říká, že se aktualizace kvůli chybě nezdařila a chce poslat data do Samsungu. Nikde není uvedeno, o jakou chybu se jedná.
Zkoušel jsem zařízení aktualizovat pomocí SW Samsung Keis 3, ten mi ale po připojení telefonu odkáže na SW Smart Switch, protože zařízení není podporováno, i přesto, že zpráva po neúspěšné aktualizaci vybízí k použití právě Samsung Keisu.
Smart Switch zařízení úspěšně rozpozná, ale žádnou aktualizaci nenabízí (vůbec ji nevadí, že je v zařízení verze Androidu 5.0)

PC:
Ovladače na PC jsou aktualizované, jedu na Windows 10 Pro.

Smartphone:
Samsung Galaxy S5 (číslo modelu SM-G900F), oficiální firware (Android 5.0), nikdy nebyl flashnut!

Setkal se někdo s podobným problémem? Nemáte nějaký tip na možné řešení?

Děkuji.

Verze systému je opravdu základní Lolipop 5.0.

Nemilou věcí mám na mysli, že jsem měl s instalací téhle aktualizace stejný problém. Jelikož byl telefon zahlcen již starými a nepotřebnými aplikacemi a daty, řekl jsem si, že vrátit zařízení do továrního nastavení bude schůdnější řešení, než se tím probírat a mazat nepotřebné (stejně by to byla většina) a zároveň jsem si myslel, že by to mohlo vyřešit problém s chybou v aktualizaci.

V tom pripade snad posledni moznost je aktualizace pres ODIN. Vice o tomto dohledej pres Google, napriklad na androidforum.cz se o tom pise hodne.

ODIN je servisni aplikace na flash, aktualizaci apod. urcena pro servisaky Samsungu, takze opatrne a postupovat presne dle navodu!