Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Frekvence RAM

Ahoj, mám paměti SAVAGE 8GB 1866MHz, jak nastavím aby opravdu pracovali na této frekvenci? Případně jak poznám např. v programu CPU-Z na jaké frekvenci pracují?

Ja mam napr. RAM Kingston DDR3 1333 MHz a zakladni desku Asus P8H61-M, ktera take podporuje max. frekvenci 1333 MHz, presto jedou spolecne jen na frekvenci 1066 MHz, protoze tu frekvenci 1333 MHz nepodporuje muj procesor Intel Pentium G620T, ten podporuje jen frekvenci 1066 MHz.