Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia-android

Dobrý den,
prosím o radu koupil jsem Nokia lumia 730 a věřil jsem že Microsoft nakonec dokončí projekt Astoria a bude možné spouštět Android aplikace na Win 10 mobile ale spletl jsem se Microsoft se na to pravděpodobně vykašlal a tak proto se ptám: jde nějak na telefon Nokia lumia 730 nainstalovat Android misto Windows phone 8.1? za rady předem děkuji.

• Astoria je jeste ve vyvoji :-) Zastaven nebyl, jen se jeste presne nezvazuje o jeji distribuci, ale je stale ve vyvoji.
• Na Windows 10 Mobile, byl prozatim odstranen od verze WIN : <build "10549">.
• Pozastaven byl jen z duvodu, ze MS nema tolik devloperu co o to maji zajem, dale se resi jeho obchodni legalita, ale pracuje se jeste na "Islandwood", aplikace Aplle IOS, nebo dokonce Centennial a Westminster.