Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichý levný ventilátor

Poraďte nějaký tichý levný málootáčkový ventilátor 12 cm na nasávání vzduchu do PC skříně pro umístění vepředu pod pevným diskem, který poběží i na 7 V.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

99,9% pc ventilátorov využíva 5 alebo 12V napájanie,na 7V ich vyrába napr.Plastec,ale nejadná sa o nejaké lacné záležitosti,sú to ventilátory určené predovšetkým pre priemyselné počítače a laboratorne prístroje a tomu zodpovedá ich cena.....