Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung drive manager

Dobrý den, mám problém s připojením HDD Samsung M3 Portable. Disk mám rozdělený na dvě části. Při připojení se mi ale bohužel načte jen jedna. Druhá se mi vždy načetla pomocí Samsung drive manager, ale ten bohužel nějak nefunguje :-( Zkoušela jsem ho už několikrát odinstalovat a zpět nainstalovat, ale bohužel to nepomohlo.
Děkuji moc za odpověď. Martina

Jak konkretne ten manager nefunguje?

Inac viz brtnik, windows je dementny, pouzivaj na disku len 1 oddiel. 2 oddiely sa daju pouzit len ak sa disk hlasi ako non removable, ale uz neviem zhlavy.

Skus ale este v sprave diskov priradit tomu oddielu pismeno.