Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dle čeho vybírat notebook na online hry

Ahoj, chtěl by jsem se zeptat, chci si kupovat notebook ale né nový, již použitý, bazarový. Mám na notebook asi 8000kč, s tím bych moc u nového notebooku nepořídil.
Hraji hru metin2, potřebuji se zeptat, na co mám při hledání notebooku pro tuto hru koukat. Samotný metin moc nežere, ale chci tam mít zapnuto více klientů (postav) abych mohl vydělávat atp..
Mít silnou RAM, procesor, nebo co mám hledat popř dokoupit do toho notebooku?:)
Děkuji :-)

• Tak aby splnoval pozadavky na tu urcitou hru : download

Recommended system requirements
OS	   - Win 7, Win 8
CPU	   - Pentium 4 1.8 GHz
Memory	   - 1 GB
Hard Driv  - 3 GB
Graphics card- Graphics card with more than 64 MB RAM
Sound card- Support DirectX 9.0
Mouse	- Windows compatible mouse

• Tudiz staci DUAL-CORE 2Ghz, 2Gb RAM (lépe 4Gb) a grafickou kartu stredni tridy /*lépe DDR5 na 128bitovém zaklade*/.

• Ulà, pouzivas CCleaner, jelkikoz ten rad zpusobuje anomalie vseho druhu. Jelikoz mas docela slusnou sestavu, ktera by mela byt svizna.
• Na miste by mohla byt i AntiMalwarova kontrola, tak jako overeni poslednich dostupnych ovladacu pro tvuj HW.
• Mas nainstalovany AntiVirus? Popripade jaky.

Ano ano, Ccleaner minimálně jednou týdně avšak je pravdou, jsem "grafik" vytvářím server pro jednu hru tak stahuju hodně souborů a v PC mám "bordel" :D
každopádně prográmek Malwarebytes Anti-Malware pouštím taky tak jednou do měsíce a antivir jsem měl AVAST ale včera jsem si nainstaloval Eset, četl jsem že méně žere výkon v PC :)
Ovladače pro HW? Netuším, vím jen, že mi tam kamarád něco instalvoval jako ovladače na grafiku, zvuk apod. ale více nevím :(

• Prave ze ten CCleaner dela v PC hodne neplechu :-)
• Ovladace dle tvého materialu, hlavne "Chipset" tvé zakladni desky + ovladac pro "GPU /Nvidia", potrebné informace a ovladace, najdes na strankach vyrobce.
• Ten <Eset> bych bez vahani odinstaloval ;-).

Ano, včera jsem pročistil všechny disky, asi 250GIga jsem vyhodil :D :( Ale já mě za to, že ccleaner čistí takové ty systémové chyby apodobně takže nic podobného nemám stahovat a jednou za čas projet Malwarebytes Anti-Malware a to je vše?:)