Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win7 nevidí disk

Zdrávím rádcové,
mám menší problém... při instalaci Win7 není vidět disk, disk je nový WD 1TB BlueEX. Bios ho vidí, pokud ho připojím do SATA2 vedle disku s Win10, tak z desítek je též vidět, můžu ho naformátovat, kopírovat na něj atd.
Nevěděl by někdo jak ho "zviditelnit" i pro instalačku sedmiček?

Díky za každou radu

V Biosu mám RAID vypnutý, instalátor ho nevidí... v okně kde je většinou na výběr disk na který chci instalovat, možnost rozdělení disku, formátování... teď jsem ho nechal připojený společně s diskem kde je Win10, a hurá, byl vidět :)) jen mi to vytvořilo dualboot, nicméně instalace proběhla :)
Ráno až dojdu z práce, tak ho zkusím samostatně a dám vědět.

Zatím díky