Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modra smrt :(

Zdravim... mam na vas mensiu prosbu.

Asi pred pol rokom som si kupoval novy HDD - SATA disk, dovtedy som SATA disk nemal. A od tej doby mi to obcas hadze modru obrazovku s textom - podla mna viete s akym, ale to dolezite su tieto cisla (aspon podla mna)
STOP: 0x0000007E (0xC0000005 0x8054A832 0xF9FB93ED 0xF9FB90DC)

Dosku mam: KT6 Delta MS-6590 verzia 2
Grafika - nVidia GeForce FX5900XT
256MB Ram

Takze PC nemozem vypinat - jedine hybernacia - lebo vzdy ked ho vypnem tak mi nenabehne, musim ho resetovat a potom mi uz nabehne

Budem velmi rad ak mi s tym nejak pomozete.. skusal som aj googlovat ale nic som nenasiel presne na tieto cisla... :(((

Diky moc.

Většinou chyba jak říka Jana je v Ramce, ramka se buďto musí odstranit z PC uplne a koupit nová, nebo stačí jenom vymenit do jiného slotu,ale nezapomínejte na to jak mají ramky být uspořádané. Pokud toto nepomůže, je také možné chyba v grafické karte.. pokud ani tam není, muzou jeste byt spatne nainstalovane ovladace ci kodeky a nebo ten harddisk.

Dobrý Den.
Já mám tenhle problém taky a to mám notebooka.
Začlo to teprv nedávno a to ho mám už asi 3roky.
Měl jsem ho celého rozebraného,vyčistil jsem ho a stejně to dělá stále.
Objednal jsem si novou ramku a doufam že to bude tím a jestli ne tak vsázím na HDD.
Ten notebook je ACER TRAVELMATE 660.
Tak hodně štěstí všem kdo má takové problémy ,.............

A mas presne ten isty napis na modrej obrazovke? Lebo ak nie tak urob novu otazku so svojim problemom (napisat presne co mas na modrej obrazovke).
V prvom rade by som tam nainstaloval nanovo nacisto Windowsy (alebo obnova z recovery CD) aby sa vylucil SW problem.

To tvoje "vsadzanie" na chyby ta moze vyjst dost draho, RAM nemusi pomoct (moze ale nemusi), a problem s HDD je nepravdepodobny, moze kludne odchadzat zakl.doska apod. Hlavne ked to je acer tak tam moc na kvalitu a zivotnost nemyslia ked to vyrabaju.

Prosim poradte mi mam normalni pc (ne notebook) mam také problém s modrou smrtí bud mi to pise: PAGE_FAULT_IN_NONEPAGED_AREA
nebo:
IRQL_NOT_LESS_O R_EQUAL

klidne vam poslu foto jen mi poradte plz.
jsem z toho zoufali zkousel sem drivery na vga a na desku uz nevim co s tim