Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Audio switcher

Zdravím, jen se zeptám. Neví někdo jak se přesněji menuje takové zařízení, které přepíná mezi sluchátkama a reproduktorama u pc ? Kámoš má takovou mini krabičku přes kterou má zapojený sluchátka a repráky. Když zamáčnke čudlík tak mu jdou jen sluchátka, když ho zase odmáčkne tak jen repráky. Říkal že to má už nejvíc dlouho a koupil to kdysi v kauflandu za pár korun. Já sem hledal ale nic tomu podobnýmu sem nenašel. Už mě nebaví pořád vytahovat a zastrkávat sluchny kdykoliv když je potřebuju. Uvažoval sem jenom o rozdvojce na 3,5 jacku. Ale to by hráli zároven sluchátka i repráky ne ? Což taky nechcu, protože když nemám sluchátka tak je mám pověšený na skříní hned vedle hlavy. Nevěděl by někdo o nečem takovým ?

Pro zajimavost, jak jsi to vyresil?

Mam trochu jiny, ale mozna podobny problem. Mam dva PC a jedny externi zarizeni. Monitor prepinam primo tlacitkem na monitoru DVI - HDMI. Klavesnice a mys mam pres usb a mam USB switcher a do repraku (zesilovace) mi jdou dva Jacky, mam tam do konektoru pichnutou takovou tu dvojredukci na 2x Jack, ale kdyz necham zapojeno oboji, tak je zvuk ztiseny, takze nejaky audio switcher, kterym bych to mohl prepinat a nemusel ty konektory vynadavat by se mi take hodil.

za 1. Byl jsem až do včerejška bez internetu a za 2. měl jsem to slovo vyřešil asi dát do uvozovek, protože to asi nepomůže těm, co mají stejný problém. Nejprve sem si všiml, že na základní desce mám 3,5 pro repráky ale ještě jednu 3,5 přímo pro sluchátka, takže hrálo oboje, ale sluchátka teda dost slabě oproti tomu když sem je píchl natvrdo místo repráku. Tak sem zajel ke kámošovi co ten přepínač má, jak už sem psal výše, a koupil ho od něj za krabičku startek, stejně sluchátka nepoužívá tak se mu na to prášilo.

Ale možná za chvilku budu řešit ještě něco jinýho, objednal sem si totiž nový sluchátka, ale USB tak aby taky nehrály potichu. Ale neměli by mají vlastní "zvukovku"