Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sluchátka Kraken

Hojte, chtěl bych si koupit nový sluchátka do těch 2.000,- a velmi se mi zalíbily tyto,

http://www.czc.cz/razer-kraken-pro-cerna/129507/pr odukt

kdyby někdo měl osobní zkušenosti byl bych velice rád za zhodnocení. Popřípadně poradil nějaké podobné.

A ještě sem přemýšlel že kdyby Kraken, tak možná verze,

http://www.czc.cz/razer-kraken-pro-2015-cerna/1767 85/produkt

sem totiž zvyklý na redukci hlasitosti na kabelu, tím se totiž verze 2015 liší, ale tak oželil bych to. Zas +500 Kč jen pro kolečko na kabelu se mi zdá trochu dost :-)

Díky za vyjádření :-)

Osobně Siberie mám(V2) a nemůžu si na nic stěžovat. Design se mi líbí, stejnak to mám na hlavě= nevidím to. Je to pohodlné, funkční, vše funguje... Krakeny jsem nikdy neměl, nemohu soudit.

Jen malý defekt ty Siberie prý mají- kazítko. Kamarádovi odešly 2 týdny po konci záruky :-D

Zase nadruhou stranu se musím přiklonit, že v recenzích pár lidí psalo u těch Krakenu že z nich při delším používání bolí uši, ale tak to možná zas ze všech takovýhlech sluchátek. Mě tedka uši bolí tak po 2 hodinách, ale to je tím že to sou sluchátka z Okay za 300...jako fakt v dnešní době aby si člověk vybral... :-D

Nebo Audio-Technica M50-X. :D Ty ti i ve hrách poskytnou luxusní zážitek. Akorát teda nemaj ten ''SUPER TUNINGOVEJ prostorovej'' zvuk, kterej stejně u sluchátek za 2-3 tisíce stojí za h*vno. :) Ale ono i u těch dražších není nic moc. Přece jen 7 repráků do toho nenarveš. To je fyzika.