Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "fwpucInt.dll není navržena pro Windows -> nefunguje internet

Dobrý den, nedavno jsem si reinstaloval Windows(Home edition). Vse fungovalo v pořádku až do dnes, druhého dne od reinstalace :-D . Když zapnu PC, tak vždy hodí 10x po sobě chybovou hlášku:

"C:\Windows\System32\fwpucInt.dll není navržena na spouštění v systému Windows, nebo obsahuje chybu. Pokuste se program nainstalovat znovu pomoci původního instalačního média, nebo se obraťte na správce systému..."

Od té doby, co se začala zoobrazovat tahke chybovà hláška, tak prestal fungovat internet, který je pro mě životně důležitý. Ocením jakýkoliv rady :-) .

Díky.

Obavam se, ze budu muset. Jen jsem se chtel vyhnout te praci s kopirovanim gigabitu souboru a instalacemi ovladacu :-D .

Kazdopadne, kdyz jsem se na posledni pokus pokusil cely ten .dll soubor smazat a dat misto nej stazeny z internetu, tak mi to hodilo hlasku, ze nemam opravneni menit tento soubor a mam se obratit na "TrustedInstaller.exe", aby mi to opravneni bylo udeleno. Nejdivnejsi na tom je to, ze ten TrustedInstaller se spousti sam a zere pres 2GB RAM, dokud ho nevypnu.

Muze jit o vir? Nebo je mozne, ze kdyz se zbavim toho programu, tak to zase bude fungovat? :-)

Vzdal jsem to a sel jsem reinstalovat system, abych se vyhnul dalsim potizim... Co se bohuzel nepovedlo :-D .

Nabootoval jsem CDcko Windows 7 do PC, formatoval jsem kompletne pevny disk(Oba moje oddily) a pokousel jsem se instalovst Windows. Instalace probihala bezproblemove do te doby, nez byl potreba internet pro stazeni nejakych jazyku. Cela instalace se ukoncila a vratila se na uvodni obrazovku instalace. Netusim, proc ani ted internet nefunguje, prestoze jsem vse smazal...

Mate, prosim, nejake rady, jak zprovoznit internet, nebo aspon nainstalovat Win bez internetu?:-/

Co to máš za CD (resp. DVD)? Origoš nebo nějako samo-domo-pálenou instalačku?
Při instalaci jakékoli verze Windows (XP/Vista/7)z originálního DVD jsem nikdy připojení k internetu nepotřeboval, ani to nikdy nechtělo stahovat nějaký jazyky. Dobré by bylo přiložit přesné znění té hlášky, co vlastně chce stahovat.