Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt při načítání Windowsu

Ahoj lidi

Dnes při zapnutí PC mám menší problém. Nemohu se dostat do systému poněvadž mi tam při té akci na milisekundu naskočí mdorá smrt a je KO a vše jde opět od začátku stále dokola.

Zkoušel jsem nouzový režim - dělá tu samou věc

tak jsem vybral tu možnost aby systém při problému nerestartovával pc nebo něco v tom smyslu. Tak načítali se windowsy a naběhne modrá smrt v tom jsou napsané různé info jak víme. Já si zapsal jen toto protože ten zbytek byly jen takové základní informace :

UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME
STOP: 0x000000ED (0x8A539900, 0XC0000006, 0X00000000, 0X00000000)

Asi nedokážete z toho rozpoznoat o jakou vadu se jedná že? Ze začátku jsem měl podezření na RAMky ale netuším.

Předem dekuji za odpovědi.

Je to tak mám Windows XP stále...ale dokud slouží tak nemám důvod to měnit. Jednoho dne k tomu samozřejmě dojde. Jinak před pár okamžiky jsem to vyřešil...

Stačí vložit instalační CD do PC chvíli počkat pak vybrat možnost R (repair) opět chvíli počkat a potom stačí zapsat v C:

toto: chkdsk c: /r ...... ( chkdsk mezerník c: 'mezerník' /r ) abych byl přesný

Po té stačí čekat až dojde k opravě a pak zadat EXIT ... PC se restartuje a mělo by to fungovat...

jinak teď koukám, že mi to kolega s 1.příspěvkem poslal takže i tak moc děkuji.