Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snížení rychlost stahování po reinstalaci

Zdravim, nedávno jsem si reinstaloval Windows a od reinstalace se mi snížila rychlost stahování z 2.5 MB/s na 1.2 MB/s. Mám pocit, že všechny potřebné ovladače jsem už nainstaloval. Typ mojí základní desky je Gigabyte GA-970A-D3 .
Máte nějáké návrhy na to, jak můj internet znovu zrychlit?

Díky :-)

Tak jestli jsi mel stare DVD s instalackou, tak ty aktualizace je samozrejme potreba zakazat, jinak ti to najednou stahne 180+ aktualizaci, zacne je to placat pres sebe a cele se to po restartu podela a muzes reinstalovat system.

Jinak k te rychlosti, to jsi meril (napr pomoci speedtest.net), nebo to beres jen podle toho co ti ukazuje spravce stahovani v prohlizeci?

Ano, právě s tím mám přesně špatné zkušenosti, tak jsem ty aktualizace pro tentokrát zakázal. :-D

Ano, tu rychlost jsem měřil přímo ze speedtestu. A dokonce to sedí i v praxi. ]:( Možná zkusím napsat na podporu poskytovateli, jestli mi náááhodou nezpomalili internet o těch pár megabitů.