Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základovka

zdravim, mohli by jste mi poradit ohledne zakladni desky?? budu si asi kupovat herni grafiku MSI R9 380 gaming 4G, procesor AMD fx-6300 a jde mi o to, ze si nechci koupit ""nabuseny"" komp a dat si tam shit zakladovku aby to zbytecne brzdilo rychlost (u zakladovky mi jde pouze o rychlost, u konektory bios atd. me moc nezajima :)
takze mi staci asus za 2k nebo by bylo lepsi koupit MSI za 3k? :)
msi-z97-gaming-3-d1488410.htm
asus-m5a97-r2-0-d355391.htm

Jsou stejný MSI má akorát o rok delší záruku.

Výkonná grafická karta vyšší střední třídy s čipem AMD Radeon R9 380, frekvence jádra 985MHz, 4GB GDDR5 paměti, 256bit sběrnice, 1792 výpočetních jednotek, DirectX 12, Vulkan, AMD CrossFireX, AMD FreeSync; AMD HD3D, AMD Eyefinity, 2x DVI, HDMI, DisplayPort, inteligentní systém chlazení Fan Control II