Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení PC a tiskárny v routeru

Dobrý den,

Mám tiskárnu (Hawlett-Packard HP LaserJet 3052), která je zapojena do routeru (Realtek PCIe GBE Family Controller). Pořídil jsem si stolní PC, který je spojený s routerem kabelem. Stolní počítač tu tiskárnu (i přes to, že jsou oba "bodnutí" ve stejný bedně) nemůže, ať dělám co dělám, najít .

(Ani jeden ze čtyř notebooků, které jsem doma měl, a byly připojené k wifi, se spojením s tiskárnou neměli problém - spojení káblem, jak jsem zkušenně vydedukoval, funguje očividně jinak.)

Budu vděčný za kterýkoli tip co vyzkoušet/jak tyhle zařízení spojit.

Děkuji :-)

Pro ujasnění situace:

Spojení tiskárna-router je funkční, protože z notebooků tisknu.
Spojení PC-router taky funguje, protože normálně používám internet.

Zádrhel je v tom, že počítač nechce za žádnou cenu tiskárnu vidět (zkoušel jsem povolování různých sítí, zadávání názvu tiskárny sám, etc.)