Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabíhá BIOS

Dobrý den,
Koupil jsem si novou základní desku MSI 970 Gaming s procesorem AMD FX-8300 ale Bios mi nefunguje tak jak by měl.
Když při bootování pc zmáčknu Del pro vstup do biosu objeví se mi pouze část ikony OC genie a to je vse, myší můžu hýbat ale to je tak vše co funguje.
Prosím vás tedy o radu čím to může být a co s tím.
Děkuji

stcil jsi tu klavesnici a mys do jinych USB portu?

udelal jsi reset biosu jumperem na desce?

odpoj co jde (disky, mechaniku, vyndej RAMky - tady si nejsem jistej, jestli muzes dat pryc vsechny nebo tam jeden pametovy modul musi zustat, vyzkousej) a zkus.

jak je pripojen monitor (DVI, HDMI, VGA)?

Klavesnici a mys jsem zkousel ve vsech usb. Reset jsem udelal jak jumpereem tak jsem zkusil vyndat baterku.
zkusim jeste tu samotnou desku a uvidim
monitor je pres DVI, grafika je stara Nvidia Gt8800 512Mb, mozna bude ten problem v tom protoze dokud nezacne nabihat OS tak se vse objevuje ve zmensenym ramecku (zhruba 10cm od kraju)

jestli teda mas nejaky jiny porty (VGA, HDMI), vyzkousej to propojit docasne pres ne (postupne), jestli nahodou by to nezabralo. Nejaky problemy ty desky s BIOSem jsem vygooglil, ale nic presne co by byl tvuj problem, takze dal nevim.