Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat ohledně tabletu.
sám se vypíná instalovali se nějaké programy, aniž bych je sám nainstaloval.
Co mám prosím dělat.

Nějak ho vyčistit nějakým programem nebo co.

Děkuji za Vaši pomoc

Zrejme ti nejaky kolega tvuj tablet hacknul.
Opravdu se ty programy instalovaly samy nebo se instalovaly po tom, co sis do tabletu neco nainstaloval ty?

Co mas delat? Nejrozumnejsi bude resety do tovarniho nastaveni (hard reset) a pred tim si zakaz automaticke obnoveni po resetu, aby se ti tam ty aplikace znovu nenainstalovaly.