Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error code 0x8007045D(nebo 0)

Dobrý den. Při instalaci windows 7 to vždy zhruba při 56% vyhodí tento error. Sestavu mám celkem novou (max 30 dní) a doteď fungovala bez problému. Na ploše se vše zaseklo, napsalo to že je chyba ve windows a vyskočila modrá smrt. Po zforámování disku a následné isntalaci windows to pořád házi tuto chybu.. Windoows bootuju z flash disku.. Předem děkuju za odpověď

modra smrt ve windows a ty kvuli tomu delas format a novy install? ::)

test pameti - memtest
test disku - utilita vyrobce
pujcit a nainstalovat novy zdroj
instalacni medium - flashka je OK?

snad neco z toho pomuze.

0x8007045D bude asi I/O error takze vymenit kabel k disku alebo disk. Alebo ten USB stick/USB kabel nepouzivaj/USB porty vzadu a ne predne. Ale najskor mas v riti disk alebo SATA kabel povytiahnuty apod (ked sa to stava vzdy v stejnych % tak je to takmer nabeton diskom samotnym, alebo tym USB stickom samotnym)