Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem operační paměť - dell

Dobrý den, mám dotaz ohledně upgrade netbooku dell inspiration 5547. https://www.mironet.cz/dell-inspiron-5547-156quot- hd-i54210u-17ghz-4gb-500gb-amd-r7-m265-2gb-win81-s tribrna+dp221763/?gclid=Cj0KEQiAg7ayBRD8qqSGt-fj6u YBEiQAucjOwWdPGw-Y5Y7wfGwFixOb56MSl8UhxnZwITgBpKXk LswaAmgz8P8HAQ#52204160
Rád bych rozšířil stávající operační paměť. Vím, že zde taková možnost existuje. Jenom si nejsem jist, zda koupím správnou paměť popř. zda bude plnohodnotně fungovat k té stávající?
Parametry, ktere jsou uváděné přímo na desce jsou: SODIMM, Only Support, DDR3L.
Našel jsem si tuhle paměť:
https://www.alza.cz/kingston-so-dimm-8gb-ddr3-1600 mhz-cl11-d434733.htm?o=2 , ALE: nejsem si jistý, zda stačí pouze vložit do netbooku a bude vše hotovo. zda bude fungovat jako podpůrná paměť a tím pádem z 4G paměti se mi stane 12G. Bojím se, že takhle to nefunguje a proto bych se před koupí rád optal jestli mám či nemám pravdu. popř. jakou op.paměť koupit, aby božel notas bez problémů a nebyla složitá istalace a nemusel jsem tu původní paměť vyhazovat.
Velice děkuji, za každou užitečnou odpověď a omlouvám se za neodborné výrazy

takže i ta paměť kterou jsem vybral je správná? Z toho mám právě největší obavu, at nekoupím za litr něco, co tam poté pasovat nebude resp. nepůjde mi to naistalovat. U předchozího notasu jsem prováděl stejnou věc a paměť fungovala na první pokus bez nutnosti instalací atd... tak doufám,že tohle bude stejný případ.