Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor

Dobry den.

Grafika : AMD R9 270 Dual-X OC
Procesor : AMD Athlon II X4 740 (3,2ghz)
RAM : 8GB
MB : Asus F2A55-MLK
OS : Windows 10
Zdroj : 500W

Koupil jsem si Call of Duty Black Ops 3 a jedu ho na low detaily s 55fps v průměru.
Chtěl bych si koupit novy procesor do 4500Kč ale nevím o kolik se mi tím zvýší FPS třeba v tom Call of Duty.
Tímto vás žádám o tip na procesor a o kolik se mi tím zvýší FPS.
Diky

Aha, ty už máš FM2 desku. No, pokud nechceš měnit i desku, tak musíš vybírat něco do toho socketu. Porovnat výkony jednotlivých CPU můžeš třeba tady:
compare-cpus
A nezapomeň se podívat, zda ta tvoje deska nový procesory podporuje. Pokud ne, tak máš volbu jednodušší - nový CPU i desku.

Edit:
Support list máš tady:
https://www.asus.com/Motherboards/F2A55M_LK/HelpDe sk_CPU/
a tvůj vybraný A10-7870K tam není, takže musíš buď vybrat jiný, nebo to vyměnit i s deskou.