Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvlastny start PC

Zdravim.Prednedavnom som si vsimol, ze ked zapnem PC, vsetko zacne ako normalne ma, nacita sa graficka karta, potom nabehne obrazok zakladnej dosky pri bootovani (vtedy mozem stlacit "del" do biosu) potom je to na par sekund ticho a samovolne sa opat zacne nacitavat graficka karta, zablika vtedy aj dvd mechanika, a opat bootovaci obrazok, potom uz zahrabe disketovku a uz to ide. Este som si vsimol, ze uz od zaciatku blika hard disk. Cim to moze byt?
zostava: sempron 64 2800+ (@2000 MHz), 1GB ram corsair 400 mhz, MSI k8n neo FSR (s.747), WD 80 GB SATA II, Leadtek 7600 GT
ale inak funguje vsetko ok

tipuju na zvrhlé nastavení biosu - špatná (auto)detekce disků, možná špatně zvolená onboard vga místo tvojí externí, nastavit správné pořadí bootování (1.hdd, zrušit fdd, lan a other=usb...). ten pseudoobrázek boardu by taky mohl jít vypnout.