Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD-RAM driver pro LG H42L nebo H42N

Nejde mi naformátovat DVD-RAM Verbatim 3x a 5x,
Verbatim 3x už je naformátován na staré LG 4163B,
Verbatim 5x je úplně nové. WinME a W2000 hlásí DVDForm
No Disc, příslušné drivery třetích stran mám nainstalované
pro příslušný Windows + update od BHA, nepomohlo nic.
Samozřejmě nepomůže pokus o formát ze Správy disků,
písmenka označující mechaniky jsou OK. Snad ještě zkusím
odinstalaci DVD-RAM driveru a jeho opětovnou instalaci.
Na Stránce LG je fakt blbé hledání a při vyplnění formuláře
mě stránka vyfakovala, že mám OEM verzi, takže smůla.
Kdybych to věděl, tak si tu stovku klidně připlatím za Retail verzi.
Takže možná pomůže, kdyby někdo z vás měl číslo na Retail verzi nebo rovnou
DVD-RAM driver pro tuhle mechaniku. Stará LG 4163B už mi přestala
DVD-RAM číst, ještě starší DVD-ROM Toshiba 1712 už se mi do kompu nevlezla.

Diskuzi na cdr.cz už jsem četl dávno, ale nechce se mi dělat takové věci.
Kupodivu se komp vyspal a vesele mi načítá DVD-RAM, sice nevím proč, ale neva.
Zápis v Neru na DVD-RAM mi nevyhovuje, chci prostě jen kopírovat a mazat jako na disketě,
proto ten dotaz.
To Noe, číst datová CD a Audio CD musí, raději ji reklamuj.
Můžeš zkusit ještě odebrat řadič, na kterém je nová LG a restartovat.