Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reset hesla

Potřebuji pomoct. Mám starý počítač, který sem koupil od nějakého muže celkem levně, jenže tam byl účet z heslem, které nemám šanci uhádnout.Ten muž je od někud z německa, takže ho nemůžu dohledat. Jsou tam windows 8. A když dám reset hesla tak se mi ukáže vložte disk pro reset hesla. Nevím o co jde, takže žádám o pomoc. Předem díky...

leen poznámka na okraj: pokial to žiada resetovací disk,tak mohol použitý na tvorbu ochranného hesla Agent šifrovania súborov a jeho certifikát vyexportovaný mimo počítač,také "heslo" sa resetnúť nedá,jeho údaje sú uložené mimo počítača a pokial bola ozaj použitá táto metoda ochrany systému,tak pomôže jedine reinštalácia windows...resetovať sa dajú len heslá vytvorené obvyklým spôsobom......