Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu najít ovladač Sapphire-Radeon-HD5450

Mám v počítači Dell Optiplex 755 zřejmě speciální low profile grafickou kartu, ke které nemůžu najít ovladač pro Windows 7 64bit. Obecný ovladač AMD mi při detekci restartuje počítač. Podle AIDY by to měla být tato karta: PCI Express 2.0 x16: Sapphire Radeon HD 5450
Bohužel googluju už půl hodiny a nacházím jen eshopy, kde mi tu kartu prodají, ale nikde nevidím support a stažení ovladačů.
AIDA mě odkázala na downloads a tam je zase jen ten obecný ovladač.
Pomůže někdo?

Ano Machře, taky jsem si to myslel, ale tu kartu tam zřejmě někdo dokoupil dodatečně a Dell ji tam nemontuje, tudíž pro ni ovladače na tom svém webu nemá, nebo je tam nevidím...
Ty jo?
Intel G31/G33/Q33/Q35 Graphics Controller, v.6.14.10.4957
AMD Radeon HD 2400 PRO
AMD Radeon HD 2400 XT
ATI X1300 Pro, v.8.38
AMD Radeon HD 2400 PRO System BIOS
AMD Radeon HD 2400 XT System BIOS
ATI X1300, v.8.302-061003a-039436C