Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WOT, WT = modrá smrt

Zdravím všechny, mám nasledující problém a prosím tímto o pomoc. Můj syn na svém PC hraje hry World of tanks a War thunder. V červenci se objevil problém, který přetrvává a to, že jednou za den při hraní těchto her nastane modrá smrt. Pokusy o odstranění jsou neuspěšné, tak doufám, že mi zde někdo poradí.
Zkoušel jsem všechno možné, ale nic nepomáhá: přeinstalace windows, přeinstalace her, instalace nových ovladačů GPU, různé změny nastavení her, google rady při problémech.
V různých zátěžových testech (Furmark, OCCT- teplota GPU 91°C) počítač maká, modrá smrt ani jednou, teploty GPU při hraní těchto her se pohybují okolo 50°C, CPU taktéž, Memtest také nic nenašel. Při hraní jiných her modrá smrt nenastala, při prohlížení internetu také ne.
PC: Lenovo
CPU Intel core 2 duo E7500 2,93 GHz
GPU GIGABYTE R7 250X Ultra Durable 2 1GB DDR5
RAM 4 GB DDR3
Zdroj Corsair VS450
Deska Lenovo, víc jsem nezjistil
HDD Seagate 250 GB
OS Win 7 Home Premium

Přikládám obr. z Bluescreenview, snad k něčemu bude. crashpc.png
Předem děkuji za odpovědi.

Dle obrázky jsou BSOD způsobeny ovladačem grafiky. Možná by to chtělo vyzkoušet i starší ovladače, ne vždy totiž platí, že nejnovější = nejlepší.
Vzhledem k uvedeným skutečnostem může být ale problém i v nějaké nekompatibilitě těch dvou her, nevyšly k těm hrám nějaké updaty či opravy?

Bez toho patche tu hru nerozběhne a to by nepřežil :-D . Ještě jedna věc, po instalaci jedné verze ovladačů mě War thunder informoval o tom (těsně před modrou smrtí), že moje GPU nepodporuje directx 11 (podporuje direct 11.2, ale nebudu se přece hádat s Rusákama;-)), tak to hra upravila vše na dir.9

Asi jsem to napsal špatně, takže ještě jednou: po instalaci windows a instalaci ovladačů k základní desce jsem zkouknul, jestli kromě ovladačů ke grafické kartě nechybí nějaký ovladač k základní desce, protože před lety mi kamarád řekl, že mám z ovladačů jako první instalovat ty k základní desce.