Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nežádoucí vytváření souborů ms word

Po úpravě dokumentu a jeho následném neuložení se mi vytvoří soubor ~$_název původního souboru.doc o velikosti 162 bajtů. Tento soubor se nedá pořádně otevřít, hlásí to "aplikace word nemůže spustit převaděč mswrd632" a potom se zobrazí jen paskvil různých znaků. Jde mi o to, jak v nastavení Wordu vypnout, aby se tyto soubory vytvářely a ukládaly. Používám MS Word 2010.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ty soubory se po uzavreni souboru ve wordu samy smaznou. Otazkou je, zda sis nezapnul praci se sdile…
Jan Fiala 20.11.2015 12:44
Jan Fiala
Nevím přesně, jak to myslíte "zapnutá práce se sdílením souborů". Někdy pracujeme s doc soubory přes… nový
thaavi 20.11.2015 16:42
thaavi
myslíš tím více uživatelů najednou s jedním souborem? v tom případě je takové chování úplně normální… poslední
lední brtník 20.11.2015 19:20
lední brtník

myslíš tím více uživatelů najednou s jedním souborem? v tom případě je takové chování úplně normální, ms se za desítky let nenaučil to po sobě uklízet.
běžně na sdílených discích nacházím měsíce staré vlnovko~soubory ... a bill mi snad nechce tvrdit, že nějaký pc a jeho aplikace ho má rok otevřený.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru