Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barevná PC skřín pro slečnu

Znalci prominou, ti shovívavější třeba poradí. Rád bych pořídil PC case pro slečnu, jak asi víte, ženy nejvíce řeší to jak case vypadá. Proto by to asi neměla být černá/šedá/stříbrná klasika, ale rád bych něco barevného, třeba celooranžového nebo něco na ten způsob. Nicméně mám dojem, že skříně navrhují jen 13-ti letí puberťáci, takže část z nich má šílené výstupky, zuby, blikající prosklení a druhá část je uniformně černá a nudná (ty by se zas líbily mně...)

Nemáte ale tip na něco jednobarevného, holčičího?

ATX formát desky...

Přijde zajíček do cukrárny a ptá se: „Máte mrkvovou zmrzlinu?”
„Nemáme,” odpoví prodavač.
Druhý den je tam zajíček zase: „Máte mrkvovou zmrzlinu?”
„Nemáme.”
A třetí den: „Máte mrkvovou zmrzlinu?”
„Nemáme.”
Prodavač už je z toho na nervy a tu zmrzlinu mu koupí. Zajíček zase přijde a povídá: „Máte mrkvovou zmrzlinu?”
„Máme,” odpoví prodavač.
A zajíček řekne: „Ta je ale hnusná, co?”

Po barevné bedýnce jsem se taky díval, chtěl jsem to synkovi, ale jsem tam, kde ty - něco pěknýho, barevnýho a aby to nebyla kosmická loď, nenajdeš. Takže jsem chtěl vzít starší case a stříknout sprejem, jen plastový čelo bych nechal původní černý, ale bočnice a kostra by byly třeba zelený, nebo žlutý. Nakonec jsem sehnal jinou case, sice černou, ale vcelku zajímavou, takže to lakovat nebudu.

brrr, to je ale hnus :-)
Libi se mi ta bila, co odkazujes v prvnim prispevku, slecna by se s ni take mohla smirit.

Jinak obavam se, ze "skrin pro slecnu" jeste nikoho nenapadlo, snad mozna satni, ale rozhodne ne PC. Neznam divku, ktera by nedala prednost notebooku (vlastne jo segra jedine desktop, ale segra je trhla a navic, kdybych ji namontoval PC do cervene (jakoli barevne) skrine, tak rekne, ze jsem spadnul z visne a vyhodi me s tim :-D).

Neni paranka, na pc jen pracuje a pise ve wordu texty. Asi by nejaky mikro pc ocenila vic, ale vis , je to o penezich. Takhle ma muj stary herni pc v shitozni kaskastli, na jeji veci bude vykonny jeste dlouho a likvidovat jej nema smysl. Tak jsem to chtel udelat jen snesitelnejsi na pohled. Ona to neresi, ale radost by to asi udelalo.