Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na práci do 13-14 tisíc

Dobrý den,
hledám notebook převážně na psaní zápisků a občas na sledování filmů.

Notebook by měl mít výdrž na baterii, být lehký a dost bych ocenil kdyby nebyl při chlazení příliš hlučný.
U notebooku požaduji velikost pod 14 palců, zejména kvůli hmotnosti.

Prozatím jsem objevil dva notebooky které se mi líbí a jedná se o:

http://www.czc.cz/acer-aspire-v13-v3-371-31b2-bila /179797/produkt
a
http://www.czc.cz/asus-e202sa-fd0016t-bila/178639/ produkt

Prosil bych o rady ohledně výběru notebooku, předem děkuji všem :-)
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

můžu potvrdit.. mam 2 a půl roku Acer Aspire V3 571G

jediný plus - full hd displej s nádhernými barvami (celkově o dost hezčí, než bratrovo herní MSI o 11 000 Kč dražší)
negativa - nekvalitní plasty - praskají okolo touchpadu, praskají okolo kloubů víka
přehřívání (u mě až po roce a půl, ale stejně)
začíná pomalu chrchlat reproduktor
špatná kvalita kláves a kolíbek pod nimi

napájení, motherboard i wifi u mě bez problémů