Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera 9.2 a rychly pristup

Ahoj,

chtel bych se zeptat, zda lze nejak vyvolat novinku v opere "rychly pristup" i do aktualniho okna? Docela by se mi libilo to pouzivat jakoby misto zalozek - tudiz bez nutnosti otevreni noveho okna.
Mate nekdo nejaky tip jak na to?

Dik

jo o nem vim, akorat jsem mel problem (tusim, ze v opere 9.1), ze kdyz jsem jich tam mel vic, tak se ruzne poprehazeli ikonky tech webu (=favica) a treba pod jednim obrazkem jich bylo treba pet ruznych. coz pri vice zalozkach udelalo dosti maglajz a i kdyz jich tam nemam tolik, aby si to clovek nezapamatoval docela mi to vadilo..tak se proto ptam na toto, ale nepodarilo se mi to nikde najit, takze to asi nepujde...ale kdyby nahodou umel nekdo nejakou magii v nastaveni budu jen rad...