Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extrémě pomalý PC - vir Adware.Navhelper.D ?!

Ahoj, BitDefender Internet security 10 mi hned po instalaci našel vir Adware.Navhelper.D. Byly dva nakažené soubory, které byly umístěny do karantény odkud sem je smazal-ne obnovil.
Počítač je po zapnutí extrémě pomalý ale Nevyužité procesi sou často i nad 90%.
Když Bita zapnu tak se po čase dohrabe do složky C:/WINDOWS/Temp a tam sou ty nakažený soubory.. (tmp***) pak se vlastně zastavý v téhle složce protože další pořád přibívají.Nejdou vyléčit a u valné většiny se nepovede ani přesun. A ani na net se nedostanu.
Co s tim... co kdybych vymazal celej obsah složky Temo.. neudělá to ještě větší neplechu..?
Díky...

Tohle píší na:
showthread.php

Zrovna vcera som skusal Burn4Free a je ti zasraty spyware a nie freeware. Spolu so sebou nainstaluje aj nejaky Navhelper (NH) ci co do IE, po odinstalacii B4F samozrejme v PC zostane aj NH a pri kazdom otvoreni explorera (napr. pri otvoreni Tento pocitac) sa chce pripajat na net. Pomoze az odinstalovanie Navhelper klasicky z menu Pridat/odobrat... Este k tomu vam rozdrbe nastavenie list v exploreri.

Jinak temp složka jde normálně vymazat.