Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snaha o obnovení disku

Dobrý den,
koupila jsem si USB redukci na HDD (IDE). Zapojeno dle návodu, ale program, přes který jsem chtěla pracovat mi disk nezobrazil/nenašel a nejsem si jistá, zda nemá ještě svítit kontrolka IDE/BUSY, která nesvítí.
Nevíte někdo co s tím, nebo jak můžu z toho HDD dostat soubory do NTB ? Díky.

loading...

disk se mi už povedlo rozjet zjistila jsme že to bylo napajením napajím to pře pc a disk v notasu se mi objevil ale vypadá to že jsou tam pouze systémové věci a samé dll soubory a pár obrázku a mp3 (těch ukázek od Windows, ale ostatní věci,které tam mají být a potřebuju je vytahnout tam nejsou) Jinak s biosem jsem nic nedělala, muže to být tím biosem ? zkoušela jsem i konkrétní složky na disku vyhledávat - bez uspechu

Nebol ten harddisk rozdeleny na niekolko oddielov (partitions)?
Spravne je uzivatelske data neukladat na systemovy oddiel, mozno je tam dalsi.

Pozri sa na dany disk v "Sprave diskov". Mozno je tam dalsi oddiel a nema pridelene pismenko (vtedy ho OS nevidi).

Problémy s napájením vyřešeny Disk se rozjel, podobně jako když napojjím externí disk, ale našla jsem popuze DLD soubory a různé systémové soubry a složky, rozjela jsem i "plochu" ale nezobrazily se mi tam složky se soubory, které jsem tam měla/které bych tam měla mít. (např fotky, či word dokumenty) přičmž puvodní mnou nedodané obrázky a mp3 (ty ukázky od Windows tam jsou)